Aster halsketting G 03

€995,00

Prachtige halsketting in 18kt geel goud met een boeket aan verschillende edelstenen.

Heb je nog vragen of maak je graag een afspraak? Laat dan via onderstaande knop iets weten. Wij antwoorden zo snel mogelijk.

Een kadobon is één jaar geldig. Op aanvraag kan de kadobon met drie maanden verlengd worden. Hiervoor dien je persoonlijk contact op te nemen met ons.
Product specificaties
  • 18kt goud, kleur geel
  • Toermalijn
  • Saffier
  • Topaas

Levertijd
  • De levertermijn is 1 week